Blog > Komentarze do wpisu
Z serii książki niedokończone:-)

Zawsze, gdy odkładam jakąś książkę nieprzeczytaną, mam poczucie winy, czasem nawet wobec gniotów. Muszę to w sobie zwalczyć, bo szkoda życia na czytanie, które nie daje przyjemności.

Po półrocznym przetrzymywaniu na półce, oddałam nareszcie do biblioteki  dzieło Michała Komara -" Władysław Bartoszewski. Wywiad rzeka". Przebrnęłam przez jakieś 130 stron. Bartoszewskiego cenię i lubię. Byłam swego czasu na spotkaniu z Panem Profesorem, które także miło wspominam. Niesamowity człowiek. Jednak z książką nie dałam rady. Początek był interesujący, ale kiedy zaczęły się te wszystkie powojenne towarzystwa, organizacje itp., spasowałam. Wstyd się przyznać, ale historia do moich mocnych stron nie należy...

Wizyta w bibliotece została mi wynagrodzona. Udało mi się wypożyczyć kilka książek, na które od dawna miałam ochotę:) Na czytanie pomiędzy jedną a drugą pracą oraz nauką nie zostaje mi wiele czasu niestety;/ W chwili obecniej nie mogę się oderwać od "Nikt nie widział, nikt nie słyszał..." Małgorzaty Wardy. Recenzja mam nadzieję na dniach:)

Pozostałe moje biblioteczne zdobycze (niektóre tytuły zakupione specjalnie na moje życzenie, wow;D) Na foto stosika brak czasu, wybaczcie!

1. "Historia Edgara" David Wróblewski

2. "Alfred i Emily" Doris Lessing - mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu, bo jej upragniony "Złoty notes" oddałam nieprzeczytany...

3. "Na południe od Broad" Pat Conroy - pani bibliotekarka odstąpiła mi "swój" egzemplarz:) Dziękuję:)

Teraz tylko czasu mi potrzeba:)

wtorek, 19 października 2010, anaman

Polecane wpisy